Dieselové motory Kubota

Kubota Corporation začala svoju bohatú históriu v japonskej Osake. V roku 1922 začala Kubota s výrobou horizontálnych, kvapalinou chladených motorov na petrolej pre použitie v poľnohospodárstve. Prvý kompaktný dieselový motor bol uvedený do predaja v roku 1976 v USA. V súčasnosti je Kubota popredným svetovým výrobcom emisne vyhovhjúcich, kompaktných kvapalinou chladených dieselových motorov pod 100 HP.

Predaj motorov Kubota

Super Mini Series sú kompaktné, multi-valcové, kvapalinou chladené, dieselové motory, ktoré spĺňajú EPA Tier 4 emisné predpisy. Super Mini Series na pohon zariadení,

ako sú napr. zváracie generátory, ventilátory, kompaktné nakladače, traktorové nakladače, kosačky a mnoho ďalších typov strojov.

00 Series –

03 Series – sú 3-4 valecové kvapalinou chladené dieselové motory. Táto séria spĺňa EPA Tier 4 emisné predpisy. Modely nad 37 kW spĺňajú emisné predpisy EÚ Stage IIIB. Tieto motory sú určené na pohon Kubota’S zariadení, ako sú napr. zhutňovače, vzduchové kompresory, tlakové umývačky, vysokozdvižné vozíky, chladiace zariadenia, kosačky a mnoho ďalších typov strojov

05 Series – sú kompaktné, multi-valcové, kvapalinou chladené, dieselové motory, ktoré spĺňajú EPA Tier 4 emisné predpisy. Super Mini Series na pohon zariadení, ako sú napr. zváracie generátory, ventilátory, kompaktné nakladače, traktorové nakladače, kosačky a mnoho ďalších typov strojov.

Dieselové motory Kubota